Zapraszamy do udziału w III edycji programu TIK?Tak! Czytanie - moje hobby

Celem programu jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Uczniowie pracując w 4 osobowych zespołach wykonują zaplanowane działania (zadania) wykorzystując nowoczesne technologie

Biorąc udział w programie „TIK?Tak!3” zainteresujesz i zachęcisz do czytania książek swoich uczniów, zainspirujesz ich do pracy z nowymi technologiami, zdobędziesz nowe umiejętności cyfrowe, wypromujesz szkołę i bibliotekę, zaangażujesz uczniów w realizację zadań projektowych i pracy zespołowej, np. na zajęciach pozalekcyjnych czy też kółkach przedmiotowych, być może poznasz ukryte umiejętności i talenty swoich uczniów.

Najlepsze projekty zostaną ocenione przez komisję konkursową oraz nagrodzone (zgodnie z kryteriami znajdującymi się w regulaminie). Warunkiem uczestnictwa w programie jest zaakceptowanie warunków regulaminu!

Czas trwania programu: 13 tygodni (07.01 - 06.04.2019 r.).

Uwaga!

Program nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Dla nauczycieli zostaną przeprowadzone warsztaty komputerowe i konsultacje (stacjonarne i zdalne) z wybranych narzędzi przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie (Centrum Zastosowań TIK) oraz lekcje dla uczniów - według potrzeb.

Prace/zadania zamieszczone zostaną na specjalnie przygotowanej stronie internetowej (blogu).  Z jednej szkoły może zgłosić się dowolna liczba zespołów. Dla każdego zespołu należy wypełnić osobny formularz zgłoszeniowy. Zespoły powinny mieć swoje nazwy (nazwa + szkoła, miejscowość).

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: Centrum Zastosowań TIK 825622481

Link do bloga

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin programu

Załącznik 1