Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie serdecznie zaprasza nauczycieli, wychowawców i pedagogów na bezpłatne szkolenie „Przemoc realna i wirtualna”.

Temat wystąpienia:  "Procedura Niebieskiej Karty  i zjawisko  przemocy w rodzinie - zadania dla przedstawicieli oświaty".

Prelegent: Dorota Gil, Kierownik Sekcji ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KWP w Lublinie

Temat wystąpienia: "Cyberprzemoc i inne zagrożenia w sieci Internet"

Prelegent: dypl. podinsp. w st. spocz. Andrzej Solarz, właściciel firmy CyberED, prowadzącej pozaszkolne formy edukacji w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz usługi związane z technologiami komputerowymi i informatycznymi. Poprzednio oficer Policji w Wydziale dw. z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji i wykładowca stowarzyszony Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Planowany termin wydarzenia  – 22 listopada 2018 r., godz. 13.00 – 15.00

 Miejsce spotkania – Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie, ul. H. Wieniawskiego 15, sala projekcyjna

 Każdy uczestnik szkolenia otrzyma stosowne zaświadczenie.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie się do dnia 19 listopada 2018 r.  osobiście lub telefonicznie do p. Ewy Wojtas

(Wydział Zbiorów Specjalnych , tel. 82 562-24-85; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).