Biblioteka szkolna – Moje miejsce – fotograficzny konkurs dla nauczycieli bibliotekarzy

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszamy na świąteczny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Jeśli kochasz pracę w bibliotece i jesteś z tego dumny, zgłoś się do konkursu

Biblioteka szkolna – Moje miejsce.

Czym dla Ciebie jest biblioteka? Miejscem kultury, czytania, działania, spotkań, relaksu, pracy, czy marzeń? Pokaż to na zdjęciu i pochwal się  biblioteką, która jest Twoim miejscem i miejscem Uczniów!

Zadanie konkursowe dla  bibliotekarza szkolnego

  1. Zrób zdjęcie biblioteki, w której pracujesz. Możesz też (ale nie musisz) wydrukować napis Biblioteka szkolna – Moje miejsce i wykorzystać go do zdjęcia.
  2. Wyślij emaila ze zdjęciem (maksymalnie 2 zdjęcia)  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 31 października 2017 roku.
  3. Ze wszystkich zdjęć komisja konkursowa wybierze najbardziej kreatywne, które zostanie nagrodzone upominkiem przeznaczonym do biblioteki i dla bibliotekarza. Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane na stronie internetowej i Facebooku BP w Chełmnie.
  4. Szczegóły konkursu w REGULAMINIE!